شرکت فرشتگان آرامش|اعزام پرستار|پرستار سالمند|پرستار کودک

شرکت های نگهداری کودکان

پنجشنبه 26 اسفند 1395 (20:56)

امروزه بسیاری مادران اعم از شاغل و غیر شاغل برای تربیت و آموزش فرزند خود تصمیم به داشتن یک پرستار در منزل میگیرند،با وجود این نیاز و افزایش شرکت های نگهداری از کودکان انتخاب یک شرکت با اطمینان ممکن است دشوار باشد.

برای این کار ابتدا باید شرکت نگهداری از کودکان دارای مجوز از مراکز مربوطه و سوابق کاری درخشان و اعتبار کاری آنان را بررسی کنند و افرادی که دارای دانش و مدرک تحصیلی در این رشته،تجربه کافی، دارای صبر و حوصله فراوان ،تفاوت سنی میان کودک و پرستار بسیار زیاد نباشد ترجیحا پرستار جوان باشد تا از نظر شخصیتی و فیزیکی بتواند همراه و همبازی کودک باشد.در ضمن بتواند ایمنی  و آرامش کودک را حفظ نماید.

همچنین  توانایی ارائه خدمات آموزشی مانند نقاشی کردن،شعر خواندن،کاردستی و...را داشته باشد،آگاهی های لازم درباره عادت های غذایی،ویژگی های رفتاری،حساسیت های غذایی و دارویی و... را داشته باشد و عشق و علاقه زیادی به نگهداری از کودکان داشته باشد.

از مزایای شرکت های نگهداری از کودکان این که برای تمامی سنین می باشد،نگهداری از فرزندان ناتوان،کم توان و بیماری های خاص،بردن و آوردن فرزندان خود به مهد کودک راحت می شوید،ارائه خدمات به صورت روزانه ،شبانه و نیمه وقت آماده به ارائه خدمات می باشد.

در ضمن در صورت نا راضی بودن از پرستار کودک میتوانید با تماس به شرکت آن را با پرستار دیگر تعویض نمایید