شرکت فرشتگان آرامش|اعزام پرستار|پرستار سالمند|پرستار کودک

انواع پرستار

سه شنبه 15 فروردین 1396 (14:53)

شغل پرستاری انواع مختلفی دارد که وظایف هر پرستار بستگی به رشته تحصیلی و میزان مدرک دریافتی آن فرد می باشد و همچنین بستگی به مکانی که در حال ارائه خدمات می باشد دارد مثلا در بیمارستان، درمانگاه، کلینیک ، مطب هاو مراکز نگهداری از سالمندان و کودکان می باشد.

بعضی از پرستاران در بیمارستان ها شاغل می باشند که ممکن است در بخش ها و قسمت های مختلف مانند تزریقات،بخش قلب،داخلی،سونوگرافی و ... باشد.

برخی از پرستاران نیز علاقه زیادی به نگهداری از کودکان و سالمندان در مراکز و یا منازل آنان را دارند.پرستاری از سالمندان بستگی به شرایط آن دارد که مراقبت از سالمند و رسیدگی به امور بهداشتی آن باشد و یا نگهداری از سالمندی که بیمارتنفسی و قلبی، آلزایمری و سرطانی باشد که نیاز به پرستاران حرفه ای می باشند که در مراحل درمانی سالمند تحت کنترل باشدو به پزشک او گزارشات لازمه را بدهد.

پرستاری از نوزادان و کودکان نیز کار بسیار حساس و مشکلی می باشد،از آنجایی کودکان در رشد و یاد گیری می باشند پرستار باید الگوی رفتاری خوبی باشد،باید غذا و خواب و استحمام بازی به موقع با او و در وقت معین خود باشد. پرستار نوزاد نارس،عقب مانده ذهنی، بیماری های مادر زادی نیز دشواری ها و سختی خود را دارد و پرستاری از آنان باید با دقت و صبر و حوصله فراوانی باشد و اطلاعات لازم را جهت نگهداری از این نوع نوزادان و کودکان داشته باشند.

شرکت فرشتگان آرامش در شرق تهران در حال فعالیت در زمینه های مراقبت و نگهداری کودکان و سالمندان،اعزام فیزیوتراپ و ویزیت در منزل،انجام کلیه امور پزشکی در منزل و اعزام نیرو به تمامی نقاط تهران می باشند.